Prezentacja firmy Blyweert Aluminium Sp. z o.o.

Firma BLYWEERT Aluminium Sp. z o.o. to nowy wybudowany od podstaw, nowocześnie wyposażony budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni 13.000m2 wraz budynkiem biurowym o powierzchni 500m2. W hali produkcyjnej mieszczą się trzy linie lakiernicze, w tym pierwsza w Polsce nowoczesna i wysokowydajna lakiernia pionowa.

W 2007 roku powstała Blyweert Aluminium Sp. z o.o. w Warszawie. W grudniu 2010 przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby w Czosnowie, wybudowanej przy udziale środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Blyweert Exactly your profile - dokładnie Twój profil


Systemy aluminiowe

Napędem dla naszej działalności są producenci ślusarki.

Zawsze o nich pamiętamy !

Posiadanie w ofercie produktów „przyjaznych producentom” jest naszą dewizą i celem. Z naszych systemów uznane i doświadczone firmy produkują okna, drzwi, elementy przesuwne, moskitiery, ogrody zimowe i fasady.

Czyli dla każdego coś miłego !

Połączenie oferty Blyweert Aluminium z fachowością producentów ślusarki gwarantuje klientowi indywidualnemu komfort życia, piękne wzornictwo, energooszczędność oraz bezpieczeństwo.


Blyweert systemy aluminiowe

Jesteśmy na bieżąco z nowościami z branży.

W naszej działalności dążymy do stałego wprowadzania technicznych nowości systemowych, z korzyścią zarówno dla producenta, jak i klienta indywidualnego. Nasze główne cele to: ułatwianie produkcji, polepszenie funkcjonalności i podnoszenie komfortu życia.

Jesteśmy przygotowani na wszystkie pytania.

Te łatwe są dla nas ciekawe, a te trudne są zawsze wyzwaniem. Mamy wiedzę praktyczną i chcemy się nią dzielić. Projektowanie zawsze musi być oparte na dużej wiedzy montażowej i wykonawczej.


Profile aluminiowe

Zadowolenie klienta jest naszym wspólnym celem.

Aby zapewnić harmonijną współpracę na wszystkich etapach naszej działalności, przeprowadzamy bilans każdej wspólnej realizacji. Analizujemy błędy, zapamiętujemy dobre rozwiązania, nieustannie zastanawiamy się, jak poprawić nasze produkty i usługi.

Bliski kontakt z klientem umożliwia nam lepsze zrozumienie jego potrzeb i dopasowanie się do oczekiwań.