Systemy

WESTA Ei60

Główne zalety:

– niesymetryczna budowa z klipsami szybowymi od strony wewnętrznej ułatwiająca i skracająca montaż szyb do minimum. System zapewnia wizualność kompatybilną z innymi, bezklasowymi systemami. Jednostronne mocowanie szkła umożliwia szklenie dużo szerszych pakietów szklenia w porównaniu do stosowanych obecnie przez konkurencję.

– mocowanie szkła za pomocą jednego elementu znacznie skraca i zdecydowanie ułatwia montaż. Ciężar szklenia jest bezpośrednio przenoszony na profile, czyli główne elementy konstrukcyjne co pozwoliło zdecydowanie zoptymalizować elementy mocujące.

– taśmy pęczniejące p-pożarowe są ograniczone specjalnymi kanałami prowadzącymi co praktycznie uniemożliwia ich „odpadanie” w czasie użytkowania.

Producent może kupować profile z wsuniętymi taśmami lub bez.

– klipsowanie szkła jest całkowicie bezkolizyjne z elementami mocującymi szkło. Wyeliminowane zostały wszelkie operacje praskami pneumatycznymi dla tej czynności.

– system jest montowalny od 20 do 40% szybciej w porównaniu do systemów istniejących na rynku.

Produkcja ścianek i drzwi p-poż WESTA to czysta oszczędność i satysfakcja z jakości gotowych konstrukcji.

01 czerwca 2018

Themis Hi

System kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Umożliwia budowanie drzwi i okien o charakterystycznym efekcie wizualnym ściętych profili nawiązujących swym wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. Profile trzykomorowe…

01 czerwca 2018

więcej
Harmonia

System kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Umożliwia budowanie przesuwnych drzwi harmonijkowych. Profile trzykomorowe o głębokości ościeżnicy 72mm zapewniają optymalną izolację termiczną. System drzwi harmonijkowych umożliwia realizację…

01 czerwca 2018

więcej